0850 340 46 16 - 0216 572 55 10 - 0212 619 11 11 - 0212 667 84 84 - 0212 667 92 49 AlmancaİngilizceTürkçe
Kapıda Ödeme

Hizmetlerimiz

Desi Alarm olarak sizin için en uygun sistemi düşünüp size en uygun fiyatlar ile size en güzel hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Desi 100 % Türk Malı

 

Ev Alarm Sistemi: Ev Alarm Sistemlerinin ihtiyaçlarına göre Desi Alarmın üretmiş olduğu ev ve ofis ve küçük işletmeler için tasarlanmış alarm modelleridir. Ev alarm sistemleri yarı profesyonel ve montaj kolaylığı ile ekonomik ve ergonomik sistemlerdir. 


İşyeri Alarm Sistemi: İşyeri alarm modelleri Desi Alarm tarafından üretilen, tamamı profesyonel küçük,büyük işletmeler içi tasarlanmış olup kablolu ve kablosuz ürün yelpazesine sahip işletmenin güvenliği ve takibini sağlayan modellerdir. 

 

Kamera Sistemleri: Kamera sistemleri ev ve işyeri veya farklı çözümler için uygulanacak alanın ihtiyaçlarına göre proje bazında uygulanan, modern güvenlik kameraları ile işletmenizi veya uzak yönetimsel faaliyetlerinizi uzaktan takip etmenizi sağlar. 

 

Alarm İzleme Merkezi: Alarm İzleme Merkezi'nin hizmet verebilmesi için, alarm sisteminin internet / intranet, GPRS veya sabit telefon hattından herhangi bir iletişim yolu olması / seçilmesi yeterlidir. Montajı gerçekleştirilen sistem, iletişŸim hattı üzerinden gönderilen sinyaller ile AİM operatörleri tarafından 7/24 takip edilebilmektedir.

 

Parmak İzi ve Kapı Teknolojileri: Size, konfor ve güvenliği birleştiren ürünlerimizden biri olan Parmak İzi Kontrollü Kapı Giriş Sistemin’den bahsetmek istiyoruz.

 

Artık cebinizde ağırlık yapan anahtarınızı yanınızda taşımak zorunda değilsiniz. Güvenilirliği klasik anahtar sistemlerinden kat kat daha üstün olan bu giriş sistemi, parmak izinizi tanıyarak kapıyı sizin için açıyor. Uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilen bu sistem, tümleşik alarmı sayesinde kapının izinsiz açılmasını da algılayarak alarm veriyor.


Kumanda ve Alıcılar: Desi üretim tesislerinde üretilen tamamı yerli üretim olan Desi Silver uzaktan kumanda, DESİ’nin üretmiş olduğu bütün kumandalı alarm sistemlerine tanıtabilinir ve uygulanır.

 

Uyumlu olduğu modeller: Desi Hs102 Serisi, Desi Hs103 Serisi, Desi Midline Serisi ve Desi araba alarmlarına tam uyumludur.

 

Desi Silver kumandanın diğer bir öne çıkan özelliği ise ev alarm sisteminin kumandasını araba veya araba alarmının kumandasını ev alarmının kumandasına tanıtılabilmesidir. bu tanıtma işleminde birden çok uzaktan kumanda taşımak zorunda kalmazsınız tek bir kumanda ile ev,işyeri ve otomobilinizin kumandasını tek bir kumandada toplamış olursunuz.

 

Desi silver uzaktan kumanda dayanıklı ve şık gövdesi, darbelere karışı geliştirilmiş kasa yapısı ile düğme diğer maruz kalabileceği zor şartlara dayanıklı dizayn ve imal edilmiştir.Etiketler

Desi - Desi Alarm - Desi Alarm Sistemleri - Desi alarm Bayileri-Desi Hs102 Proline-Hs 102 Wtks- Hs 103 plus -işyeri Alarmı - Desi alarm hs102 wtks - Desi Alarm Fiyatları - Desi Alarm Arnavutköy -Desi Alarm Avcılar -Desi Alarm Bağcılar -Desi Alarm Bahçelievler -Desi Alarm Bakırköy -Desi Alarm Başakşehir -Desi Alarm Bayrampaşa - Desi Alarm Beşiktaş -Desi Alarm Beyoğlu -Desi Alarm Büyükçekmece -Desi Alarm Beykoz -Desi Alarm Alarm Çatalca -Desi Alarm Esenler -Desi Alarm Esenyurt -Desi Alarm Eyüp -Desi Alarm Fatih -Desi Alarm Gaziosmanpaşa -Desi Alarm Güngören -Desi Alarm Kadıköy -Desi Alarm Kağıthane -Desi Alarm Kartal -Desi Alarm Küçükçekmece -Desi Alarm Maltepe -Desi Alarm Pendik -Desi Alarm Sancaktepe -Desi Alarm Sarıyer -Desi Alarm Silivri -Desi Alarm Sultanbeyli -Desi Alarm Sultangazi -Desi Alarm Şişli -Desi Alarm Tuzla -Desi Alarm Üsküdar -Desi Alarm Zeytinburnu